Приглашаются спонсоры для "Открытого чемпионата города"
Вы можете оказать посильную помощь, которая будет направлена на награждение участников, а так же на организацию, проведение и судейство соревнований. Спонсорская помощь так же может быть оказана в виде ваших личных призов. Заранее благодарим за поддержку! красный маршрут - Городским транспортом: маршрутки/автобусы 7, 11, 16, 24, 57, 57а, 58а, 62 до остановки "Флорис", "Областная больница" или "ул. Рубежная" (в зависимости от выбранного маршрута). Пешком или транспортом нужно свернуть с ул. Привокзальная на ул. Рубежную. По улице Рубежная спуститься вниз вдоль железной дороги до гаражного кооператива. Перед гаражным кооперативом выйти на большой луг и двигаться 800м. на юго-восток.синий маршрут - только пешком от "Эпицентра" через ЖД мост.
«ЗАТВЕРДЖУЮ»
Заступник начальника відділу
у справах молоді та спорту
Сумської міської ради
Г.Ф.Михальова
РЕГЛАМЕНТ
відкритого очного чемпіонату міста Суми з радіоспорту (радіозв’язку)
на коротких та ультракоротких хвилях
I. МЕТА ЗМАГАНЬ
Відкритий очний Чемпіонат міста Суми з радіозв‘язку на коротких та ультракоротких хвилях проводиться з метою:
- подальшого розвитку виду радіоспорту і його популяризації;
- підвищення рівня майстерності спортсменів;
- визначення перспективного резерву та відбір найсильніших спортсменів до складу збірної команди Сумської області;
- залучення до систематичних занять з радіозв’язку на коротких та ультракоротких радіохвилях широкого кола молоді;
- проведення найбільшої кількості радіозв’язків за певний період часу.
ІІ ТЕРМІН ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
Відкритий очний чемпіонат міста Суми з радіозв‘язку на коротких та ультракоротких хвилях відбудеться 14 серпня 2021 року у м. Суми Сумської області.
III. КЕРІВНИЦТВО ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
Загальне керівництво проведенням змагань здійснює відділ в справах молоді та спорту Сумської міської ради та Сумський відокремлений підрозділ громадської організації «Ліга радіоаматорів України». Безпосереднє проведення змагань здійснює головна суддівська колегія (ГСК), яка призначається Організаторами змагань. Головний суддя - Дворецький Юрій Володимирович, головний секретар – Петренко В.В.
ІV. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ
До змагань допускаються оператори всіх колективних та індивідуальних аматорських радіостанцій (далі - АРС), які представляють м. Суми та інші регіони України.
Змагання проводяться у особистому заліку. Кількість спортсменів не обмежується.
Перелік обладнання яке повинен мати кожен спортсмен:
- комплект приймально – передавальної техніки яка працює на діапазоні 145 Мгц. видом випромінювання FM;
- комплект приймально – передавальної техніки яка працює на діапазоні 21.000 – 21.300 Мгц видами випромінювання CW та SSB;
- джерело живлення до них;
- необхідна кількість розеток ;
- електричний подовжувач ;
- стіл, стілець;
- засоби захисту робочого міста від несприятливих погодних умов;
- годинник електронний;
- письмову ручку.
Вихідна потужність радіостанцій обмежується: на УКХ – 1 Ватт. на КХ – 5 Ватт. В якості КХ антени використовується пасивне 50-омне навантаження яке надається ГСК і яке має роз'єм типу PL259. Робочі місця визначає суддівська колегія. Робочим місцем є майданчик діаметром два метри, на якому розташовується обладнання, джерела живлення, учасник змагань. Відстань між робочими місцями визначається суддівською колегією. Конкретні місця для учасників визначаються жеребкуванням.
В змаганнях учасники використовують позивні сигнали видані ГСК за 10 хвилин до початку туру.
V. ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ
День приїзду – 14 серпня 2021 року до 10.00 год.
Програма змагань:
до 10.00 приїзд та розміщення учасників;
10.00 – 10.30 – проходження мандатної комісії, перевірка радіоапаратури;
10.30 – 10.45 – урочисте відкриття змагань;
11.00 - 12.00 – проведення радіозв’язків на діапазоні 145 МГц. видом випромінювання телефон (FM);
12.00 – 12.20 – оформлення звіту про проведенні радіозв’язки та здача суддівській колегії;
12.30 – 13.30 – проведення радіозв’язків на діапазоні 21 МГц. видом випромінювання телефон (SSB);
13.30 – 13.50 – оформлення звіту про проведенні радіозв’язки та здача суддівській колегії;
14.00 – 15.00 – проведення радіозв’язків на діапазоні 21 МГц. видом випромінювання телеграф (CW);
15.00 – 15.20 – оформлення звіту про проведенні радіозв’язки та здача суддівській колегії;
15.20 – 18.00 – суддівство звітів та підведення підсумків змагань;
18.00 – 18.30 – нагородження спортсменів;
18.30 – 19.00 – роз’їзд учасників змагань.
Кожний тур змагань буде розділений на мінітури. Кількість мінітурів визначається суддівською колегією після проходження учасниками змагань мандатної комісії.
Кожен учасник всі дії виконує самостійно.
VІ. КОНТРОЛЬНІ НОМЕРИ.
При проведенні радіозв’язків учасники змагань обмінюються 6-ти значними контрольними номерами, що складаються з порядкового номеру зв'язку попереднього кореспондента і свого порядкового номеру зв'язку (наскрізна нумерація, напр. 003002, 005003, 001004 і т.д.). При проведенні першого радіозв'язку в кожному виді передається 000001.
VІ. ПІДРАХУНОК ОЧОК.
За радіозв‘язок нараховується 1 очко. Множник: 1 очко за кожного нового кореспондента.
Повторні зв`язки з кореспондентом дозволяється проводити не раніше терміну встановленого суддівською колегією.
Розбіжність у часі радіозв'язку допускається не більше 2-х хвилин.
Підсумковий результат - добуток очок за проведені радіозв’язки на множник у кожному виді роботи окремо.
VІІ. БЕЗПЕКА ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України, від 18 грудня 1998 року №2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів» підготовка спортивних споруд покладається на їх власників. Забезпечення техніки безпеки при проведенні змагань здійснюється головним суддею змагань. Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, тягне за собою відповідальність, передбачену законодавством України, на головного суддю змагань.
У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998р. №2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів», від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Головного державного санітарного лікаря України від 19.11.2020 року№ 58 «Про Про затвердження протиепідемічних заходів під час проведення спортивних змагань на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).
Змагання проводяться за умови забезпечення санітарних та протиепідемічних заходів. Всі учасники змагань повинні мати захисні маски.
VIII. ФІНАНСОВІ ВИТРАТИ
Витрати по проїзду до місця проведення змагань, добові, оплата проживання спортсменам забезпечуються за власні кошти, або за рахунок відряджуючої організації.
Витрати на організацію та проведення змагань (оплата харчування суддів, придбання кубків, грамот та медалей) за рахунок відділу в справах молоді та спорту Сумської міської ради.
Х. ВИЗНАЧЕННЯ ТА НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ
Особисті результати в кожному турі визначається за найбільшою кількістю очок, набраних учасником. При рівній кількості очок перевага віддається учаснику, який має кращий процент підтвердження радіозв‘язків.
Переможці змагань у особистому заліку визначаються окремо у кожному виді випромінювання, їм присвоюють звання «Чемпіон міста Суми» та нагороджують кубком, грамотою та медаллю. Учасники, які посіли ІІ-ІІІ місце у кожному виді випромінювання, нагороджуються грамотами та медалями відповідних ступенів.
Регламент є офіційним викликом на змагання
За додатковою інформацією звертайтесь:
Юрій Дворецький 097-441-93-28, 095-498-93-12
Костянтин Чернобров 066-465-92-67, 096-864-19-21
Комментарии