Skip navigation.
Главная
Где друзья, там и рай.

Друзья сайта

Сайт поддержки UR5EQF Log Сумской Чат    Сумской Чат

    BannerFans.com 

 

Итоги открытого чемпионата Сумской области !

Итоги открытого чемпионата Сумской области !

ПРОТОКОЛ

засідання Головної суддівської колегії  «Відкритого чемпіонату Сумської області

з радіоспорту (радіозв‘язок на коротких хвилях)»  

 від 05 лютого 2022 р.    м. Суми

Головна суддівська колегія (ГСК) у складі:  головного судді – СНК Петренко В.В.(UT7AW), заступника головного судді – Загайного  О.Ю. (UR3AEN), та головного секретаря змагань – С1К Черноброва К.В. (UR2AM), розглянула підсумки «Відкритого чемпіонату Сумської області з радіоспорту (радіозв'язку на коротких хвилях», який відбувся  24 грудня 2021 року.

1. СКЛАД УЧАСНИКІВ    

У відкритому чемпіонаті Сумської області взяли участь 46 операторів індивідуальних АРС з 12 областей України, які увійшли в залік. Серед учасників змагань: 7 МСУ,  3 МС СРСР, 10 КМСУ,  3  1-го розряду.  Змагання проведено, згідно до вимог «Правил змагань з радіоспорту» та «Регламенту відкритого чемпіонату Сумської області з радіоспорту (радіозв‘язку на коротких хвилях) 2021 р.»

3. ПЕРЕМОЖЦІ ГРУПИ    B - Один оператор CW ( Сумська область)

№ з.п.

Позивний

Прізвище та по батькові

Спортивний розряд

Кількість р/зв‘язк.

Кількість очок

Всього очок

Місце

Радіозв.

Область

1.

UY3AW

Грищенко Володимир Васильович

МСУ

54

108

90

198/ 

98,18 %

І

2.

UT8AS

Ковальчук Володимир Олексійович

МС СРСР

59

118

80

198/ 

96,71 %

II

3.

US5AA

Хоменко Віктор Григорович

КМСУ

52

104

90

194/

96,29%

III

4.

UR6AJ

Вішневський Валерій Миколайович

1 p.

37

74

90

164/ 97,36%

4

5.

UY5AR

Атаманов  Олександр Германович

б/р

37

74

90

164/ 90,24%

5

6.

UX4AA

Чайка Михайло Юрійович

КМСУ

32

64

80

144/

91,42%

6

7.

US5ABI

Бубенець Олександр Анатолійович

б/р

23

46

90

136/

95,83%

7

8.

UT8AQ

Ковальчук Ігор Олексійович

МС СРСР

23

46

70

116/

95,83%

8

9.

UT7AA

Любчак  Владислав  Вікторович

б/р

19

38

70

108/

100%

9

10.

UR7AL

Щербак Олександр Ігорович

3 р.

7

14

50

64/

77,77%

10

Checklog UY2AF, UT5AX, UR2AM, UT1AM

Звання «Чемпіон Сумської області з радіозв’язку на КХ телеграфом 2021 року» у «Відкритому чемпіонаті Сумської області з радіоспорту (радіозв‘язку на коротких хвилях) 2021 року» присвоїти   Грищенко Володимиру  Васильовичу (UY3AW).   Переможця першості нагородити кубком, дипломом і медаллю  І-го ступеня.

Призерів  першості нагородити дипломами і медалями  відповідних ступенів.

4. ПЕРЕМОЖЦІ ГРУПИ    C - Один оператор SSB ( Сумська область)

№ з.п.

Позивний

Прізвище та по батькові

Спортивний розряд

Кількість р/зв‘язк.

Кількість очок

Всього очок

Місце

Радіозв.

Область

1.

US5AA

Хоменко Віктор Григорович

КМСУ

88

176

90

266/

96,70%

І

2.

US5AT

Булак  Володимир Миколайович

1

86

172

90

262/

97,72%

ІІ

3.

UX4AA

Чайка Михайло Юрійович

КМСУ

84

168

90

258/

97,67%

III

4.

UT2AA

Дворецький Юрій Володимирович

КМСУ

78

158

80

236/

96,29%

4

5.

UT8AS

Ковальчук Володимир Олексійович

МС СРСР

74

148

80

228/

96,10%

5

6.

UT7AT

Захарко Дмитро Володимирович

б/р

54

108

80

188/

100%

6

7.

UY7AM

Бібік Павло Іванович

3

53

106

80

186/

94,64%

7

8.

UT7AA

Любчак  Владислав Вікторович

б/р

45

90

90

180/

95,74%

8

9.

UR5AIC

Іванов Сергій  Ілліч

б/р

44

88

90

178/

95,65%

9

10.

UY2AF

Карпов Олег Олесійович

б/р

44

88

80

166/

97,72%

10

11.

UR5ACB

Кривошей Олександр 

б/р

33

66

80

146/

100%

11

12.

UY5AR

Атаманов  Олександр Германович

б/р

31

62

80

142/

93,93%

12

13.

US5ABI

Бубенець Олександр Анатолійович

б/р

34

68

70

138/

100%

13

14.

UR3ACM

Сагайдаков Віктор Олександрович

б/р

28

56

80

136/

93,33%

14

15.

UR7AL

Щербак Олександр Валентинович

3 р.

28

56

80

136/

90,32%

15

16.

UT8AQ

Ковальчук Ігор Олексійович

МС СРСР

21

42

50

92/

100%

16

17.

UR3ABZ

Лавриненко Антон

б/р

14

28

40

68/

87,5%

17

Checklog  US8AR, UR2AM, UT1AM

Звання «Чемпіон Сумської області з радіозв’язку на КХ телефоном 2021 року» у «Відкритому чемпіонаті Сумської області з радіоспорту (радіозв‘язку на коротких хвилях) 2021 року» присвоїти   Хоменко Віктору Григоровичу (US5AA)     Переможця першості нагородити кубком, дипломом і медаллю  І-го ступеня. 

Призерів першості нагородити грамотами і медалями  відповідних ступенів.

 

6. ПЕРЕМОЖЦІ ГРУПИ   E - Один оператор CW ( інші області  )

№ 

з.п.

Позивний

Прізвище та по батькові

Спортивний розряд

Кількість р/зв‘язк.

Кількість очок

Всього очок

Місце

Радіозв.

Область

1.

UW7LL

Олійник Ярослав Богданович

МСУ

80

160

90

250/

95,23%

I

2.

UR8RF

Свистельник Олександр Георгійович

КМСУ

70

140

90

230/

94,59%

II

3.

UY7RR

Коленько Сергій Іванович

КМСУ

62

124

90

214/

93,93%

III

4.

UR5LAM

Пономаренко Олександр Анаталійович

МСУ

57

114

90

204/

98,27

4

5.

UT5NM

Моховіков Андрій Борисович

МСУ

61

122

80

202/

95,31%

5

6.

UW1WU

Коржов Олександр Петрович

МСУ

55

110

90

200/

100%

6

7.

UR7ZO

Сабіров Ільдус

МСУ

59

118

80

198

95,16%

7

8.

UZ1RM

Микула Сергій Михайлович

МС СРСР

49

98

70

168/

98%

8

9.

US7UU

Світко Анатолій Степанович

КМСУ

49

98

70

168/

92,45%

9

10.

UT1WW

Міськів Володимир Остапович

1 р.

71

82

70

152/

95,34%

10

11.

UR3VZ

Вовк Микола

б/р

30

60

80

140/

88,23%

11

Checklog UX1VT, US1VM, UR0HWZ

Переможцем «Відкритого чемпіонату Сумської області з радіоспорту (радіозв‘язку на коротких хвилях) 2021 року» в групі CW визначити Олійник Ярослава Богдановича  (UW7LL).     Переможця особистої першості нагородити кубком, дипломом і медаллю  І-го ступеня.

Призерів першості нагородити дипломами і медалями  відповідних ступенів.

 

7. ПЕРЕМОЖЦІ ГРУПИ   F - Один оператор SSB ( інші області  )

№ з.п.

Позивний

Прізвище та по батькові

Спортивний розряд

Кількість р/зв‘язк.

Кількість очок

Всього очок

Місце

Радіозв.

Область

1.

UR7HCX

Клименко Ілля Володимирович

б/р

96

192

90

282/

96,96%

I

2.

UW7LL

Олійник Ярослав Богданович

МСУ

99

198

80

278/

97,05%

II

3.

UR5VAA

Животовський Володимир Михайлович

б/р

84

168

90

258/

92,30%

III

4.

UT7HA

Сточний Володимир Михайлович

КМСУ

80

160

90

250/ 98,76%

4

5.

UT2RF

Пишевський  Олександр Юзефович 

б/р

80

160

90

250/ 

97,56%

5

6.

UR3GJ

Узунов Олександр Олександрович

б/р

75

150

80

230/ 

97,40%

6

7.

UW5RG

Борисенко Ігор Володимирович

б/р

70

140

90

230/ 97,22%

7

8.

UT0ROM

Макуха Олександр

МСУ

68

136

90

226/

88,31

8

9.

UT0EK

Іваницький Ігор Анатолійович

КМСУ

73

146

70

216/

94,80%

9

10.

US7UU

Світко Анатолій Степанович

б/р

67

134

70

204/

94,36%

10

11.

UX2QL

Калюта Іван Захарович

КМСУ

36

72

80

152/

100%

11

Checklog UX1VT, US1VM, UR0HWZ

Переможцем «Відкритого чемпіонату Сумської області з радіоспорту (радіозв‘язку на коротких хвилях) 2021 року» в групі SSB визначити Клименка Іллю Володимировича (UR7HCX).     Переможця особистої першості нагородити кубком, дипломом і медаллю  І-го ступеня.

Призерів першості нагородити дипломами і медалями  відповідних ступенів.

Головний суддя  СНК               Петренко В.В.     Головний секретар С1К   Чернобров К.В.